62.735 Gratis Sexverhalen
Datum: 01-11-2016 | Cijfer: 8.2 | Gelezen: 9358x
Lengte: Lang | Lezers Online: 0
Dit is het vervolg op: De Veiling - 2
Ook voor dit verhaal geldt dat je de eerdere delen niet perse hoeft te lezen, maar het je wel inzicht geeft in het systeem achter het verhaal.

Na een diepe slaap zijn Jeroen en Chantal na een 'gezellig' samenzijn afscheid genomen. Ze spreken af voorlopig geen contact te hebben en hun avonturen bij een fantastische herinnering te houden. Als Jeroen thuiskomt ziet hij op zijn gestarte veilingforum een fantastische recensie van Chantal. Ze beschrijft zonder al te veel details hoe fijn en geil ze het met hem gehad heeft en ze het iedere vrouw aan kan raden. Mm, benieuwd of dit iets oplevert denkt hij.

De 24 uur na de recensie gebeurd er vrijwel niks, maar precies als hij toch tevreden denkt dat hij er minimaal een mooi avontuurtje met een oudere vrouw aan overgehouden heeft begint het ene na het andere 'bod' te komen op zijn eigen fantasieën. Hij besluit er in de avond na zijn werk eens goed voor te gaan zitten. Er zit van alles tussen waar hij absoluut niet opgewonden van wordt, een aantal dingen die hem nog iets te extreem zijn maar die hij wellicht in de toekomst nog eens zou proberen. Uiteindelijk blijven er 2 fantasieën over. De eerste is van een blanke jongedame met een slank lichaam, en de tweede van een lichtgetinte dame die hij rond de 45 schat die iets voller is. Van allebei de lichamen die op de foto staan wordt hij wel krapper in de broek en dus gaat de keuze volledig tussen de fantasieën. Ze willen allebei als tegenprestatie dezelfde fantasie uit zijn top 5 vervullen: live getuige zijn van een lesbische vrijpartij.

De keuze komt neer op de tegenprestatie. Het meisje en de vrouw zoals hij ze voor zichzelf noemt hebben allebei een interessante tegenprestatie. Het meisje wil haar moeder een erotische fotoshoot met hem als mannelijk model cadeau doen en de vrouw wil hem gebruiken als naked butler bij een lunch met haar 2 beste vriendinnen waarbij geen echte sex komt kijken maar de dames wel oraal naar een hoogtepunt geholpen dienen te worden. Jeroen besluit een nachtje te slapen over de keuze. De keuze valt uiteindelijk op het meisje omdat hij daarbij zowel de moeder als een dochter naakt gaat zien. Met zijn voorliefde voor porno is dat een scenario wat hem op zn zachtst gezegd wel aanspreekt.

Hij accepteert het bod van het meisje en geeft haar zijn e-mailadres. Hij krijgt binnen een halfuur een reactie. Het meisje dat Irene heet, of genoemd wil worden, stelt voor de beide sessies op dezelfde dag te plannen. Ze is zelf fotografe van beroep dus zij zal de foto's gaan maken in de middag en vervolgens 's avonds Jeroen op een lesbisch schouwspel trakteren. Ze spreken de datum af en Irene geeft Jeroen het adres waar hij verwacht wordt. Ze vraagt hem nog geschoren te verschijnen, verder zal zij voor kleding en attributen zorgen.

Een kleine 1,5 week later stapt Jeroen onder de douche om zich voor te bereiden op een, via de sex veiling geregelde, date. Als alles weer helemaal bijgewerkt is stapt hij uit de douche en maakt zich klaar te vertrekken. Na een klein uurtje rijden komt hij aan op de afgesproken plek, een mooi vrijstaand huis op het platteland. Irene doet vrolijk open, welkom! Vanaf het moment dat Jeroen binnenloopt kijkt hij zijn ogen uit. Er hangt en staat hier werkelijk waar overal erotische kunst. Irene ziet zijn verbazing en zegt geamuseerd dat ze heel vrij opgevoed is en erotiek een grote rol speelt in dit huis. Haar moeder is nooit getrouwd geweest, maar is wel per ongeluk een keer zwanger geworden komt Jeroen te weten. Haar moeder heeft Irene opgevoed zoals ze zelf ook is. Zelfstandig en zonder schaamte. Kom gelijk mee, je bent nog een verrassing voor mn moeder zegt Irene. Als Jeroen twee deuren doorgegaan is ziet in de keuken aan tafel een dame van rond de 50 zitten met prachtige krullen en niet veel meer dan een badjas die een beetje open hangt. Geschrokken trekt ze haar badjas dicht. Irene schiet in de lach, stel je niet zo aan mam. Hij gaat nog veel meer van je zien vanmiddag. Je loopt al jaren te zeuren dat je zelf een keer erotische kunst wil maken, vandaag geef ik je dit mannelijke model cadeau. Goede keuze, al zeg ik het zelf vervolgt ze. Haar moeder ontspant en ik word van top tot teen opgenomen. Wat kost dat? Niks mam, ik regel de kosten samen met Kim als cadeau voor jou. Voor het echt ongemakkelijk wordt stap ik naar voren, ik zal me even voorstellen. Ik ben Jeroen. Romy, stelt Irene's moeder zich voor. Ik stel voor dat we gelijk naar de studio gaan begint Irene. Ben je helemaal besodemietert, ik ga me eerst opmaken. Zo ga ik niet op de foto, zegt Romy.

Irene neemt mij vast mee naar de studio. Ze laat me vast de verschilende ruimtes zien. Er zijn banken, stoelen, een hemelbed en zelfs een soort troon. Je mag altijd aangeven als je iets niet wilt, maar voor mijn tegenprestatie wil ik wel een mooie fotoshoot hebben. Jeroen lacht en zegt dat er met een shoot met haar moeder een hoop kan. Mooi, zegt ze terwijl ze naar de koelkast loopt. Ze trekt een fles champagne open en biedt Jeroen een glas aan. Om lekker los te worden, maar niet teveel want er moet een wel een gedeelte van dat lekkere lichaam gespannen staan op de foto's.

Ik wil eerst een sessie van voorspelfoto's doen. Dan een sessie met allerlei seksstandjes en als laatste nog een sessie met wat SM poses omdat mijn moeder daar altijd helemaal wild van wordt. Ik hoor nog niets waar ik me niet in kan vinden zegt Jeroen. Zolang de foto's maar voor persoonlijk gebruik blijven en ik een kopie krijg. Uiteraard, reageert Irene. Dan gaat de deur open en komt Romy binnen. De verschijning die Jeroen binnen ziet komen heeft niets meer te maken met de vrouw die hij in de keuken aan de koffie zag zitten. Met schitterende make-up, een compleet lingeriesetje en een ketting met schitterend juweel heeft ze meer weg van Kate Winslet in de film Titanic dan van een huismoeder van 50.

Om het ijs een beetje te breken voor ze samen uit de kleren gaan drinken ze samen wat champagne, maar na een halfuurtje vindt Irene het wel mooi geweest en zegt: zullen we maar beginnen? Ik stel voor dat we eerst naar de bank gaan en wat foto's schieten van hoe jullie al zoenend Jeroens kleren uit trekken. Doe maar gewoon alsof het een film is, ik fotografeer wel. Een beetje onwennig gaan ze samen op de bank zitten en beginnen met een ongemakkelijke kus. Zodra Romy haar handen onder zijn shirt laat glijden voelt Jeroen zich toch opgewonden raken en verdwijnt de ongemakkelijkheid grotendeels. Hij moet alleen wennen aan het voordurende geklik van foto's dat hij hoort. Als Romy zijn shirt uitgetrokken heeft hoort hij Irene zeggen zoen haar tussen haar tieten en mam gooi je hoofd naar achteren. Aan de hoeveelheid foto's te horen is dit een geil gezicht denkt Jeroen. Oke Jeroen, kleed je maar uit tot je alleen je boxer nog aan hebt. Zodra hij dat gedaan heeft ziet hij Romy's blik naar beneden afdwalen, haar hand volgt vrijwel direct. Mmm, wat een lekker speelgoed voor vrouwen heb jij. Mam, straks mag je daar nog genoeg mee spelen. Jeroen ga achter Romy staan met een hand op haar borst en de andere in haar slipje. Mam, jij mag je lekker laten gaan nu. Met zijn hand kneed hij haar borst en met de hand in haar slipje glijd hij zo tussen haar lipjes. Ben je al nat, zegt hij met enige vorm van trots. Een kreun is haar antwoord.

Trek alles maar uit mam en dan nog een keer dezelfde pose. Jeroens pik staat inmiddels keihard in zijn boxer en drukt tegen de billen van Romy. Nu haar slipje weg is kan hij met zijn vingers diep in haar. Romy slaat haar arm achter zijn nek en leunt tegen hem aan om te blijven staan. Mam, kijk geil in de camera terwijl je op je lip bijt, zegt Irene. Romy doet wat er gevraagd wordt. Oke, super. Hou maar even pauze. Ze gaan weer terug naar het gedeelte met de keuken. Romy blijft gewoon poedelnaakt rondlopen en Jeroen kijkt hoe haar perfecte billen meebewegen met elke stap die ze zet. Ze drinken wat en dan vindt Irene het tijd om iets verder te gaan. Ze heeft voor Jeroen een vlinderdas. met niks meer aan dan een boxer en een vlinderdas om zijn nek gaan ze weer naar de bank. Mam, ga maar met je benen wijd liggen en Jeroen neem ertussen plaats met je hoofd. Je hoeft niet echt te likken, dat zie je toch niet op de foto. Nog voordat Irene uitgesproken is kreunt haar moeder al, Jeroen heeft haar klitje tussen zijn lippen en zuigt er plagend op. Terwijl Romy haar handen op zijn achterhoofd legt en hem nog dichter naar haar kutje toe trekt laat Jeroen zijn tong tussen haar lippen door flitsen. Irene probeert vanuit alle hoeken de mooiste plaatjes te schieten van het geile tafereel. Voor alle remmen los gaan breekt ze echter weer in. Oke, Jeroen. Trek je boxer maar uit en serveer mijn moeder met dit dienblad een glas champagne. Jeroen volgt op wat er gezegd wordt. Door alle geilheid staat zijn pik volledig stijf. Terwijl hij naar Romy toeloopt met het dienblad hoort hij het klikken van de camera. Romy is echter niet van plan gelijk het glas champagne te pakken. Met een glimlach pakt ze zijn pik vast en begint hem op hoog tempo af te trekken. Jeroen is hier een beetje door verrast en heeft moeite het dienblad recht te houden. Zo plotseling als het begon, zo plotseling houdt Romy er ook weer mee op. Oke mama, pak de champagne en giet steeds een beetje over je borsten. Jeroen, zorg ervoor dat er geen champagne verloren gaat. Romy gaat nu languit op de bank liggen met haar rug een beetje omhoog tegen de leuning. Terwijl Jeroen over haar heen kruipt en ze zijn pik langs haar been voelt glijden giet ze een beetje champagne over haar borsten heen. Jeroens mond volgt direct het spoor van de champagne waarbij hij haar tepel langer in zijn mond houdt dan strikt noodzakelijk is. Na deze scene ook goed vastgelegd te hebben besluit Irene dat het tijd is voor de volgende ruimte.

Nu allebei de modellen bloedgeil zijn vindt Irene het tijd om foto's te maken van diverse seksstandjes. Oke mam, we beginnen met standje 69 met jou bovenop. Direct duwt Romy Jeroen op het bed en neemt plaats boven hem. Ze drukt haar kutje stevig op Jeroens gezicht en laat haar tong via zijn onderbuik, langs zijn pik naar zijn eikel glijden. Daar begint ze geil met haar tong zijn eikel te bewerken. Jeroen stort zich al kreunend op haar kutje terwijl de camera veelvuldig klikte. Oke Jeroen, blijf liggen en mama berijdt Jeroen reverse cowgirl. Romy, schuift naar voren over de borstkas en buik van Jeroen tot haar kut bij zijn pik komt. Even lift ze zich omhoog om vervolgens tergend langzaam over zijn pik heen te zakken. Met twerk-bewegingen waar Rihanna jaloers op zou zijn bewerkt ze Jeroen. Irene is bij Jeroens hoofd komen zitten op een paar close-ups te maken. Ze laat haar hand door zijn haar gaan en fluistert hem toe dat hij een hele mooie avond aan het verdienen is.

Bang dat Jeroen al klaarkomt laat Irene Romy en Jeroen stoppen. Aan hun hoofden ziet ze dat het allang niet meer een afstandelijke fotosessie is, maar gewoon een geile vrijpartij waar toevallig een fotograaf bij is.

Kom maar voor het bed staan mam, met je handen op bed. Jeroen snapt wat er van hem verwacht wordt en neemt achter Romy plaats en schuift voorzichtig zijn pik tussen haar lippen en begint te stoten. Prima zegt Irene, trek je pik er bijna helemaal uit en stoot in een keer zo diep als je kunt. Dan maak ik op dat moment een foto van het gezicht van mijn moeder. Nadat deze pose achter de rug is pakt Jeroen de armen van Romy en trekt ze naar achteren waardoor ze niet meer steunt op het bed maar helemaal aan Jeroen hangt. Met diepe stoten pakt hij haar van achteren. Hij voelt zijn zaad steeds verder komen, nog even en hij houdt het niet meer. Stop! hoort hij Irene roepen. Spaar je zaad tot de laatste scene zegt ze met een geheimzinnige glimlach.

Het is tijd geworden voor de laatste ruimte. Jeroen ziet een stijlvolle ruimte met een soort troon en een iets wat lijkt op een schandblok van vroeger. Romy gaat zich even verkleden en Irene vraagt aan Jeroen of er dingen zijn die hij niet wil ondergaan. Omdat Jeroen al weet dat er wat SM-getinte handelingen aankomen zegt hij beleefd dat hij best het een en ander wil proberen. Maar niks anaal bij hem wil laten doen. Irene zegt: jammer, dat hadden een paar mooie foto's geworden maar ik begrijp het. De deur gaat open en daar komt Romy aanlopen, Jeroen staat met open mond te kijken. Romy heeft laklaarzen tot net boven haar knieën en door de strap-on die ze om heeft lijkt het net een perfect geproportioneerde shemale. Irene fotografeert er al driftig op los als Romy naar Jeroen toeloopt en hem op de troon duwt. Ik hoorde dat je niet anaal genomen wil worden en dat snap ik. Maar wil je me pijpen zoals ik jou net in mijn mond genomen heb? Dat wil ik wel voor je doen, zegt Jeroen totaal overdondert door de vrouw die hij voor zich ziet. Meteen stapt Romy op de troon en zet haar voeten naast de benen van Jeroen. Ze pakt zijn achterhoofd en duwt hem richting haar 'pik'. Jeroen opent zijn mond en begint haar te pijpen. Irene weet niet hoe snel ze de plaatjes moet schieten. Na een kleine 10 minuten vindt Romy het mooi geweest. Ze pakt de camera af van Irene en geeft deze aan Jeroen. Kleed je uit! Irene luistert naar haar moeder en laat zich daarna naar het schandblok dirigeren. Ik ga nu mijn dochter nemen en ik wil dat jij dit goed vastlegt Jeroen. Als dit de uitkomst is van zijn weigering is hij dubbel blij met zijn beslissing. Irene is door de hele shoot al zo nat geworden dat het Romy weinig moeite kost binnen te dringen. Irene staat er hulpeloos bij en als Romy haar ritme gevonden heeft wordt Irene hard en snel geneukt door haar eigen moeder. Kreunend komt ze klaar en zakt door haar knieën heen. Snel helpt Romy haar uit het blok en samen lopen ze op Jeroen af. We moeten dit lekkere ventje toch een straf geven dat hij jou zo voor zijn kannetje heeft gespannen zegt Romy. Samen duwen ze hem terug naar de troon en voor hij het weet hebben ze zijn polsen vastgeklikt in een soort lederen handboeien. Zijn enkels volgen en daar zit hij dan, keiharde pik maar volkomen machteloos.

Irene zet de camera op een statief en zegt: zo, nu hebben we allebei onze handen vrij om wat plezier te beleven aan je. Ze pakt zijn pik en tergend langzaam trekt ze hem af. Ondertussen stapt Romy weer op de troon en tikt met de strap-on tegen zijn mond. Jeroen snapt de bedoeling en krijgt de 'pik' waar het vocht van Irene nog aan zit in zijn mond. Met ritmische stoten neukt Romy zijn mond terwijl Irene hem gecontroleerd op het randje van een orgasme houdt. Romy wil eindelijk wel eens een knallend orgasme, ze gespt haar strap-on af en biedt Jeroen haar druipende kutje aan. Vol overgave stort hij zich op het likken van Romy, terwijl Irene het aftrekken van Jeroen heeft verruilt voor het nat en diep pijpen op een gekmakend traag tempo. Romy is zo geil dat ze zich niet echt laat likken, maar meer tegen de tong van Jeroen aan rijdt. Ze zat al zo dicht bij haar orgasme dat ze slechts een paar minuten nodig had om trillend klaar te komen. Irene stopt direct met het pijpen van Jeroen en maakt hem los.

Het is tijd voor de laatste scene Jeroen. Je hebt het fantastisch gedaan en dit is je beloning. Ze duwt haar moeder op de grond en bindt haar handen op de rug. Mond open slet! Romy zit gewillig op haar knieën met haar handen op haar rug en mond open, terwijl ze Jeroen geil aankijkt. Neuk jezelf maar klaar in haar mondje en kom klaar waar je wilt zegt Irene. Dit laat Jeroen zich geen twee keer zeggen, hij pakt Romy vast bij haar hoofd en begint te stoten. Ze kokhalst af en toe, maar heeft dit blijkbaar vaker gedaan. Jeroen voelt al na een paar stoten dat hij dit niet lang vol gaat houden. Na 2 minuten voelt hij zijn lichaam samenspannen en spuit hij zijn eerste straal in de mond van Romy, daarna schiet zijn pik uit haar mond en komt de rest van zijn lozing op haar wang en borsten. Irene maakt de laatste foto's van haar moeder voor ze haar losmaakt en ze samen Jeroen bedanken voor zijn enthousiasme tijdens de shoot.

Irene geeft Jeroen een tik op zijn billen en zegt ga maar even douchen tijger. Ik ga eten bestellen en Kim kan hier elk moment zijn, dan kun je even weer op volle krachten komen en is het zometeen tijd voor jouw gedeelte van de veiling...

Wordt vervolgd.
Trefwoorden bij dit verhaal: Veiling, Suggestie?
GEEF DIT VERHAAL EEN CIJFER

5   6   7   8   9   10

De Receptioniste, Het ...Door: Martin
Reacties: 0
Lengte: Lang
"Badoo, Tinder, sexweb en in de weekenden clubs, genoeg dames die op zoek zijn naar een ONS Ik ben Martin, 24j en een gezonde Hollandse knul. Ik werk bij een ICT dienstverlener, en sinds een jaar mag ik naar buiten, klantbezoek in heel het..."
28-04
9.2
Moeder En Dochter ... - 17Door: Westy
Reacties: 6
Lengte: Lang
Tags: Vakantie, Moeder, Dochter, Eerste Keer,
"Olivia vermaakte zich prima met het vriendengroepje van Stef. Ze bezochten later op de avond nog een andere discotheek in Malia. Olivia hoorde er na een wat stroeve start nu helemaal bij. Naarmate de avond vorderde en er meer werd gedronken werd ..."
28-04
9.2
Johan En MariaDoor: Maria
Reacties: 2
Lengte: Zeer Lang
Tags: Neuken, Beffen, Pijpen, Naakt, Likken,
" Johan en ik zijn op een Spaans resort. De eerste week is voorbij gevlogen met allerlei avonturen. En nu zijn mijn vriendin Anna en mijn dochter Iris ook gekomen voor de laatste week Let op dit is het laatste deel, misschien kun je beter..."
28-04
8.8
Vakantie Frankrijk - 4Door: CasH 1969
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Beffen, Frankrijk, Gay, Kut, Kutje, Naturist, Neuken, Piercing, Pijpen, Squirten, Vakantie,
" De vorige keer ging het over 1 seizoen nu ga ik verder met het volgende seizoen met de Vakantie in Frankrijk. Dit is het jaar waarin de pandemie Covid19 was. De wereld zag er toen op dat moment heel anders uit. We gingen toch naar Zui..."
28-04
8.3
Julia’s ZakenreisDoor: Boris Verhaal
Reacties: 1
Lengte: Zeer Lang
Tags: Anaal, Dominantie, Meerdere Mannen, Onderdanig, Zakenreis,
"Julia stond op het vliegveld voor een van haar tripjes naar het buitenland. Het zijn reizen die ze al vaak voor haar werk heeft ondernomen, maar ze haat nog altijd de wachttijd die daarmee gepaard gaat. Ze probeert dan ook altijd op het laatste momen..."
27-04
8.5
Vol Van ValerieDoor: BigBear
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Beffen, Dikke Billen, Dikke Tieten, Grote Borsten, Neuken, Pijpen, Studenten,
" Aarde aan Rob. Kom je even helpen of blijf je naar mijn kont zitten staren Rob is 36 jaar en werkt als zelfstandig projectleider. De afgelopen weken heeft Rob een groepje studenten begeleid bij een innovatietraject.Na een brainstormsessie..."
27-04
9.3
Meer Dan Zonnig ... - 2Door: Rock
Reacties: 0
Lengte: Lang
Tags: Blond, Openbaar, Strand, Tenerife, Vakantie, Voyeurisme,
"Terwijl hij in zijn korte broek en shirt fris richting de lunch liep, omdat het tijdsblok hiervoor al bijna eindig was, roerden de spreekwoordelijke vlinders in zijn buik zich nog. Ergens hoopte hij dat Irina ook nog zou aansluiten bij de lunch, maar..."
27-04
9.3
Geen Geld Voor ...Door: JustCrazy4Sex
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Dikke Billen, Dikke Tieten, Grote Borsten, Likken, Tuinman,
"Het wordt alweer voorjaar daarom heeft mijn tuin enige aandacht nodig. Mijn man deed voorheen altijd de tuin maar nadat we zijn gescheiden moest ik alles zelf doen. Zelf heb ik totaal geen groene vingers. Zodoende heb ik via via een tuinman kunnen re..."
27-04
8.9
Het FeestDoor: Langevent
Reacties: 1
Lengte: Lang
Tags: Anaal, Crossdressing, Feest, Pijpen, Rimmen, Sissy, Travestie,
" Hey, man Leuk je weer eens te zien. En wat ziet je er eh.. mooi uit zeg ik terwijl Ricky in mijn auto komt zitten. Yo Ja, is toch al weer even geleden. En inderdaad, heb mij helemaal opgedoft voor vanavond antwoordt hij. Zojuist haal ik Ricky..."
27-04
8.2
Eerste Keer Spannend ...Door: New Storyteller
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
"We spreken af om vanavond een spannende avond te hebben. Het wordt de eerste keer dat we sex gaan hebben, maar je weet wel dat ik de baas zal zijn. Je vraagt me daarom wat je aan moet trekken. Ik vertel je dat je een zwart jurkje moet aandoen zonder ..."
26-04
7.4
Johan En MariaDoor: Maria
Reacties: 1
Lengte: Zeer Lang
Tags: Anaal, Beffen, Neuken, Plas, Plassen, Spuiten, Vakantie,
" Johan en ik zijn op een Spaans resort. De eerste week is voorbij gevlogen met allerlei avonturen. En nu zaten we op het balkon bij onze buren, de ouders van Pedro, die ik gekoppeld had aan Marja. En d t terwijl mijn vriendin Anna en mijn dochter I..."
26-04
8.8
Elyne - 1Door: Amy-mae
Reacties: 2
Lengte: Gemiddeld
"Dit verhaal is tot stand gekomen na een chat. Hierom hebben we besloten dat we per deel van perspectief ruilen. Het eerste deel is Patrick zijn perspectief en het 2de deel Elyne haar perspectief. Het lijkt me overbodig om te zeggen maar deze namen zi..."
26-04
7.9
Shemale