62.757 Gratis Sexverhalen
Klik hier voor meer...
Datum: 29-02-2016 | Cijfer: 8.4 | Gelezen: 14111x
Lengte: Lang | Lezers Online: 0
Dit is het vervolg op: Online Sex Veiling - 1
Lezen van deel 1 is niet perse nodig, maar geeft wel achtergrondinformatie aan het verhaal en legt de titel uit.

Nog voor Jeroen het zwembad uitloopt krijgt hij een berichtje binnen.

"hoop dat je genoten hebt en ik je fantasie heb kunnen waarmaken. Donderdag over een week ben je de avond en nacht voor mij dus zorg dat je vrij bent dan. X, Chantal.

Gelukkig denkt Jeroen, dan werkt mijn vriendin. Dan hoef ik niets te bedenken om weg te kunnen. De week erna hoort hij niets van Chantal, maar de dinsdag voor de afgesproken avond krijgt hij een berichtje dat ze het op prijs zou stellen als hij een mooie spijkerbroek, een wit overhemd met opgestroopte mouwen en een mooi horloge zou dragen. Komt voor elkaar stuurt Jeroen terug. Verder nog wensen? Bestel een drankje vlak naast het groepje vrouwen waar ik tussen sta, de rest volgt vanzelf.

Donderdagmiddag komt Jeroen uit zn werk en voelt hij al een beetje de spanning voor de avond. Hij eet wat en gaat dan onder de douche, hij scheert alles helemaal glad en trekt dan de door Chantal gevraagde kleding aan. Rond half 9 begeeft hij zich naar de afgesproken club waar op donderdagavond een leuke mix van studenten en mensen die in centrum werken zich goed vermaken op zwoele beats en veelal sterke drank.

Chantal was al om 6 uur in de stad. Iedere maand gaat ze met een aantal ex-huisgenoten uit haar studententijd wat eten en daarna een avondje lekker stappen. Tijdens het eten zegt ze al om haar vriendinnen vast wat op te jagen dat ze zin heeft in iets jongs vanavond. Alle 3 de vriendinnen die vanavond mee zijn, zijn getrouwd. Maar 2 van de 3 hebben zelf ook al eens buiten het echtelijke bed gestoeid met een studentje dat ze voor een nachtje opgepikt hadden. Bij de een was het zelfs een heerlijke studente waarmee ze het bed in gedoken was. De wilde haren van hun studententijd zijn ze nog niet helemaal verloren. Vol enthousiasme reageren haar vriendinnen dan ook. Ze wensen haar een goede jacht en proosten daarna op een lekkere student die haar weer eens heerlijk kan bevredigen vannacht. Chantal moet een beetje lachen in zichzelf. Ze moesten eens weten dat ze al iemand klaar had staan, waarvan ze ook nog eens zeker wist dat hij een mooi lichaam heeft.

Na het eten blijven ze nog wat indrinken met een paar cocktails. Chantal voelt zich met elk drankje een beetje geiler worden maar stopt op tijd met drinken. Ze wil vanavond bewust meemaken en niet in een dronken roes. Het is al tegen 9 uur als ze met haar vriendinnen zingend van de drank over straat naar de club gaan waar ze altijd gaan stappen. Van Jeroen had ze al een berichtje gekregen dat hij er was en ze voelt zich een beetje warm worden. Zodra ze binnen is kijkt ze rond of ze hem ziet.

Aan de bar ziet ze hem zitten, precies zoals ze gevraagd had. Ze blijft net iets te lang kijken want Michelle, haar beste vriendin, ziet dat ze staart. Als ze haar blik volgt, vraagt ze of ze haar doel voor vanavond gevonden heeft. Mm, zegt Chantal. Die zou ik wel eens willen proeven ja. Het is dat je hem als eerste gezien hebt zegt Michelle, anders had ik het geprobeerd. Ze gaan met zn vieren naar de bar om wat te bestellen. Volledig volgens afspraak ziet ze Jeroen ook naar de bar lopen. Voor mij een whiskey, en doe die mooie dame in het rood ook iets van mij hoort ze hem zeggen. Als ze bij de bar komt staat haar gebruikelijke drankje al klaar, de mensen achter de bar kennen de groep vriendinnen en hun drankvoorkeuren al. Van de jongeman aan de bar zegt de barman als haar vriendinnen vragen waarom Chantal al een drankje heeft. Michelle, die de grootste mond heeft, zegt gelijk als dat geen neuken wordt. Chantal pakt het drankje en proost in de lucht in de richting van Jeroen. Hij geeft een knipoog en loopt naar de dansvloer. Geef dat drankje maar hier, zegt Michelle, en ga dat hapje binnenhalen tijger.

Toch een beetje week in de knieën loopt ze achter Jeroen aan naar de dansvloer. Jeroen zet zijn drankje weg en draait zich om. Hij strekt zijn hand en nodigt haar uit. Ze pakt zijn hand en direct spint hij haar tegen zich aan. Wat zie je er heerlijk uit zo met kleren aan zegt hij ondeugend, hoewel die handdoek je ook prima stond. Speciaal voor vanavond had ze een rood cocktailjurkje aangedaan die aan de onderkant lekker los en schandalig kort was, maar naar boven bij haar borsten strakker zat met net genoeg inkijk om het spannend te maken zonder dat ze alles al prijsgaf. Daaronder, wat Jeroen nog niet zag, een wit setje van kant. terwijl ze tegen hem aan staat fluistert ze in zijn oor, mn vriendinnen zijn nu al jaloers. Je ziet er perfect uit.

Chantal wil haar vriendinnen langzaam gek maken en ze beginnen dus gewoon te dansen zoals de rest van de dansvloer. Na een kleine 10 minuten wil Chantal de spanning een beetje opvoeren. Ze wacht tot haar vriendinnen kijken en zegt dan tegen Jeroen. Zoen me een seconde of 5 en ga dan even naar het terras buiten. Ik wil weten wat mijn vriendinnen ervan vinden. Jeroen gaat met zijn hand over haar arm naar haar wang en legt hem dan in haar nek. Langzaam brengt hij zijn hoofd naar die van haar en zoent haar dan, 5 seconden worden 10 seconden en 10 seconden wordt een minuut. Dan breekt hij de zoen af en geeft Chantal een zacht zetje in de richting van haar, met open mond starende, vriendinnen. Met een speels tikje op haar billen loopt hij langs haar heen en loopt naar buiten. Achter zich voelt hij de ogen van haar vriendinnen in zijn rug branden. Met een glimlach stapt hij naar buiten om even af te koelen.

Chantal, als je deze vanavond niet mee naar huis neemt en alle hoeken van de kamer laat zien ga ik nooit meer met je stappen. Maak je geen zorgen Michelle, deze gaat met mij mee vanavond. Ik moet hem nog een beetje verleiden, liegt ze, maar dan denk ik dat ik deze club verruil voor een plaats waar ik hem voor mij alleen heb. Waar je hem in je alleen hebt bedoel je, zegt Michelle gevat. Haar vriendinnen lachen. Nee hoor schat, we gunnen je een hete nacht. Ga ervoor!

Geil wenkt ze naar Jeroen en loopt vast naar de dansvloer. Er klinkt al zwoele spaanse muziek door de speakers en ze voelt zich voor even Shakira als ze haar vrouwelijke vormen het werk laat doen. Jeroen voelt zijn adem stokken als hij haar zo ziet dansen. Wat begon als een probeersel op een forum gaat hem een nacht met deze vrouw opleveren. Zodra hij op de dansvloer staat, weet heel de club wat deze mensen vannacht gaan doen. Hij pakt haar bij haar heupen en al dansend zoent hij haar weer. Terwijl hij zijn ene hand omhoog laat gaan en in haar nek legt pakt hij met zijn andere hand haar bil en knijpt er zachtjes in. Hij hoort Chantal zacht kreunen. Chantal draait zich om en begint zwoel voor Jeroen te dansen zonder hem aan te raken. Jeroen kan zich niet bedwingen en trekt haar tegen zich aan. Over haar hele rug en billen voelt ze zijn warmte. Ze pakt zijn handen en legt ze allebei op haar heupen. In zijn broek voelt ze groeien waar ze de hele avond al zin in heeft. Terwijl hij met zijn ene hand Chantal tegen zich aan drukt laat hij zijn andere hand over haar buik naar boven glijden. Nog voordat hij bij haar borsten is, draait ze zich om en zegt resoluut. We gaan nu naar huis, ik wil je. Ze pakt zijn hand vast, zwaait naar haar vriendinnen en loopt naar buiten terwijl ze hem meetrekt. Achter zich hoort ze haar vriendinnen joelen, en met een glimlach van trots stapt ze met Jeroen in de eerste de beste taxi.

Na een kort ritje komen ze bij het huis van Chantal. Alle remmen zijn bij allebei weg. Terwijl Chantal de deur van het slot draait voelt ze Jeroens handen overal over haar lichaam en onder haar jurkje gaan. Zodra ze binnen zijn en de deur dicht is zet Jeroen haar tegen de muur aan en zoent haar in haar nek. Met zijn handen pakt hij de onderkant van haar jurkje en trekt het in een keer over haar hoofd heen. Even doet hij een stap achteruit om van haar lingerie te genieten. Dan tilt hij haar op en loopt naar de deur waar hij van verwacht dat deze naar de woonkamer leidt. Zijn vermoeden was correct en hij legt Chantal op haar rug op de bank. Met zijn handen gaat hij over de binnenkant van haar bovenbenen heen maar stopt voor hij bij haar string is. Met een hand achter haar rug klikt hij haar BH los en ziet de borsten die hem zo gek maakten in het zwembad. Zijn mond vind haar tepel en hij begint er zachtjes op te zuigen terwijl hij met zijn andere hand de andere borst zachtjes kneed. Hij hoort met de minuut haar adem een beetje versnellen. En terwijl hij met zijn handen haar borsten aandacht blijft geven gaat hij met zijn mond over haar buik heen naar beneden. Na plagend een rondje rond haar string gemaakt te hebben met zijn mond haakt hij zijn vingers achter de koortjes en ontdoet hij Chantal van haar laatste stukje kleding. Met zijn vingers trekt hij haar lippen een beetje uit elkaar en glijd er zacht tussen met zijn tong. Een siddering gaat er door Chantal als hij met zijn tong haar clitje raakt. Steeds gaat hij met zijn tong helemaal op en neer. Waarbij hij onderaan langzaam een beetje naar binnen glijd en bovenaan een paar keer snel over haar clitje heen en weer gaat. Chantal denkt dat ze gek wordt, ze ziet opeens de hele situatie voor zich. Ze ligt poedelnaakt op haar eigen bank met een jonge jongen tussen haar benen die ze nauwelijks kent en bezig is haar de hemel in te likken. Jeroen stort zich ondertussen vol overgave op zijn 'taak'. Met zijn tong blijft hij nu bij haar clitje en voorzichtig steekt hij een vinger bij haar naar binnen om ook daar haar lekkere plekje te stimuleren. Nu wordt het Chantal allemaal teveel en met haar handen op zijn achterhoofd begint ze te stuiptrekken en komt ze bijna schreeuwend klaar. Ze trekt Jeroen weer bovenop zich en zoent hem, dat ze daarbij zichzelf proeft maakt haar niet uit. Dit is haar nacht en ze gaat er volop van genieten.

Zachtjes duwt ze Jeroen van zich af. Strip voor me, is alles wat ze zegt. Langzaam. En geil.

Jeroen kijkt haar aan en bedenkt hoe hij dat in vredesnaam moet doen. Maar zodra hij langzaam het eerste knoopje van zijn overhemd losmaakt en Chantal met haar hand tussen haar benen ziet zakken zijn ook zijn grenzen weg. Knoopje voor knoopje maakt hij zijn overhemd los. In plaats van hem uit te trekken na het laatste knoopje houd hij hem aan en knoopt zijn broek open. Voordat hij hem uittrekt kneed hij een beetje in zijn boxer en ziet dat Chantal geniet van haar uitzicht terwijl ze met zichzelf speelt. Hij trekt zijn broek en sokken uit zodat hij alleen nog zijn boxer en open overhemd aanheeft. Hij loopt naar de bank toe en laat Chantal op haar handen en knieën zitten. Met zijn boxer nog aan begint hij haar doggystyle een paar stoten te droogneuken. Dan trekt hij zijn overhemd uit en gooit het over Chantals hoofd waardoor ze niets ziet. Gelijk geeft hij haar een flinke klap op allebei haar billen om daarna gelijk zachtjes over dezelfde plekken te aaien. Met 2 vingers gaat hij langzaam haar kut in en met zijn andere hand duwt hij haar rug en hoofd richting de bank zodat haar billen mooi omhoog steken. Op een steeds hoger tempo neukt hij haar met zijn vingers tot ze helemaal onderuit zakt op de bank van haar tweede orgasme. Als ze op haar buik ligt bij te komen gaat hij op haar zitten en masseert zachtjes haar schouders.

Loop naar de koelkast en pak de slagroomspuit zegt ze tegen Jeroen. Jeroen loopt naar de koelkast en pakt het gevraagde. Boxer uit, commandeert ze hem. Gehoorzaam laat hij zijn boxer zakken. Met een al stijve lul staat hij in de keuken terwijl ze op haar knieën op de bank zit. Oke, spuit zoveel mogelijk slagroom op je lul en kom hierheen. Ik heb zin in slagroom en nog veel meer in je lul. Jeroen doet wat ze vraagt. Het voelt een beetje vreemd op zijn lul maar niet onaangenaam. Voorzichtig om niets te knoeien loopt hij naar de bank toe en bied zijn lul aan. Met haar handen op haar rug begint Chantal zijn lul schoon te likken. De totale aanblik van haar lichaam, de slagroom aan de randen van haar mond en het likken van zijn lul maakt hem zo mogelijk nog harder. Als ze zijn pik helemaal schoongelikt heeft neemt ze hem in haar mond. Dit alles nog steeds met haar handen op haar rug. Jeroen is inmiddels zo geil dat hij dit slechts een paar minuten volhoudt. Hij spuit zijn zaad in haar mond en net als bij hun eerste ontmoeting wil ze het niet slikken. Ze loopt naar de wasbak en spoelt het door. Op de terugweg zet ze een muziekje op, beetje zelfde stijl als in de club. Jeroen laat ze op de bank plaats nemen en als een volleerd stripper geeft ze hem een geile lapdance. Ondanks dat hij net klaargekomen is begint er weer beweging te komen in zijn lul. Als hij weer helemaal stijf staat laat ze zich met een kreun over hem heen zakken en met haar rug naar hem toe begint ze op zijn lul te rijden. Jeroen kijkt zijn ogen uit, zo'n ervaren mooie vrouw die hem zonder enige remming berijdt. Hij ziet haar kontje op en neer wippen en kan met zijn handen mooi bij haar borsten. Af en toe kijkt ze om met een blik waar een impotente bejaarde nog een stijve van zou krijgen. Met de muziek aan durft ze ook harder te kreunen en met een duidelijke opbouw qua volume rijdt ze zichzelf klaar op zijn lul. Als ze weer bij haar positieven is stapt ze van hem af en pakt hem bij zijn lul. Kom mee naar bed tijger, dan kun jij je ook nog een keer klaarneuken. Met zijn lul in haar hand loopt ze naar boven, maar voor ze op bed kan gaan liggen duwt hij haar voorover over het bed heen. Ze zet haar voeten uiteen, wetende wat komen gaat en voelt hem binnen glijden. De eerste keer duwt hij hem helemaal naar binnen en met zijn handen op haar heupen begint hij te stoten. Chantal is blij dat hij niet te lang meer nodig heeft om te komen. Hij neukt heerlijk maar ze begint na drie orgasmes gevoelig te worden. Als hij met een paar harde laatste stoten ook voor de tweede keer klaar komt gaan ze in bed liggen en vallen samen in slaap.

Wordt vervolgd.

Ik heb al wat reacties mogen ontvangen op het eerste deel. Bedankt daarvoor. Blijf allemaal alsjeblieft je reacties geven. Ook als je opmerkingen of tips hebt ben je welkom. Daarnaast ben ik nog steeds op zoek naar fantasieën om te gebruiken in vervolgdelen.
Trefwoorden bij dit verhaal: Veiling, Suggestie?
GEEF DIT VERHAAL EEN CIJFER

5   6   7   8   9   10

Vakantie In Sloten, ... - 2Door: Teun
Reacties: 1
Lengte: Lang
Tags: Cuckold, Cuckolding, Vakantie,
"De caravandeur slaat achter me dicht. Ik vind in mijn zak het briefje van Robert kom je vanavond eten, Grote Beer t o de camping. Als ik het weer lees, begint mijn lichaam te reageren. Ik gooi het briefje op de grond in de hoop dat Bart het vindt. ..."
28-04
8.3
Hard Geneukt Door ...Door: Maria 20425
Reacties: 6
Lengte: Lang
Tags: Beffen, Borsten, Dikke Tieten, Grote Borsten, Kut, Kutje, Pijpen, Slet, Sletje,
"George en ik genieten van onze vakantie aan zee in Domburg. Bij ons vakantiehuisje hebben we een tuin. We hebben het laatste huisje en daardoor zitten we lekker beschut. Hierdoor kunnen we heerlijk naakt door de tuin lopen, liggen of zitten. Niemand ..."
27-04
8.9
Vakantie In Sloten, ... - 1Door: Teun
Reacties: 2
Lengte: Lang
"Goedemorgen liefste. Ik streel Bart, mijn man, in zijn kruis. Ik streel zijn pik en ballen. Hij zakt weg in een poel van lust, wetend dat het niet tot een ontlading komt. Ik vind het heerlijk om hem op te geilen, maar al maanden geldt een k..."
27-04
8.0
Kort, Krachtig & ... - 4Door: Rock
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Flirten, Keuken,
" In de reeks Kort, krachtig en clich komen ingekomen suggesties belevenissen voor verhalen aan bod, welke niet direct tot een kenmerkend lang verhaal in aanmerking kwamen, maar waar genoeg lezers toch plezier aan kunnen beleven. De situaties zij..."
25-04
8.8
Vakantie In SlotenDoor: Teun
Reacties: 5
Lengte: Lang
"Goedemorgen liefste. Ik voel haar handen strelen over mijn lichaam. Ze zakken af naar mijn kruis en strelen mijn pik en ballen. Ik zak weg in een poel van lust, wetend dat het niet tot een ontlading komt. Ze vindt het heerlijk om mij op te geilen, ma..."
25-04
7.9
Onze Huisvriend - 2Door: Fantasia
Reacties: 16
Lengte: Lang
Tags: Cuckold, Cuckolding, Groot Geschapen, Grote Lul, Jong En Oud, Milf,
"De dagen daarna leek het een beetje alsof we in een roes leefden. Het leven ging door, werk, Sanne maar Wim bleef elk uur in mijn hoofd zitten. En duidelijk ook bij Inge. Want hoe nu verder Logisch natuurlijk een vervolg date waarin er geneukt zou w..."
23-04
9.2
Ze Bedriegt Me, ...Door: Arne
Reacties: 3
Lengte: Lang
Tags: Beffen, Cuckold, Cuckolding, Milf, Vernederen,
"Diep vanbinnen hou ik van een hoer, een slet in de puurste vorm. ze bedriegt me en dat vind ik leuk maar ook ergens niet leuk. Ik kan er niets aan doen en het zeker niet weerstaan. Haar bruine haar, helder blauwe ogen, gebruinde gevormde lichaam... z..."
22-04
8.1
Onze Huisvriend - 1Door: Fantasia
Reacties: 12
Lengte: Lang
"Het is achteraf wel heel duidelijk dat door alle acties om mijn seks fantasie werkelijkheid te laten worden, onze relatie een andere wending heeft gekregen. Dus mijn schuld. Of eigenlijk onze seksrelatie. Nee, de seks binnen onze relatie. Zo moet ik ..."
22-04
9.2
Het Leven Van Een CeoDoor: Lars20705
Reacties: 4
Lengte: Gemiddeld
Tags: Baas, Dominantie, Werk,
"Mijn naam is Lars en ik ben CEO van een groot bedrijf binnen de horloge wereld. Op mijn 22e ben ik dit bedrijf ooit zelf gestart en vandaag de dag ben ik nog steeds onderdeel van het team. Ik ben inmiddels 34 jaar oud, maar voel me nog steeds 22 jaar..."
18-04
8.0
Mijn Oudere Minnaar - 1Door: Gertjan
Reacties: 2
Lengte: Gemiddeld
Tags: Minnaar, Neuken, Oudere Mannen, Pijpen,
"Sinds jaren ga ik iedere maandag en donderdagavond op bezoek bij ome Jan en tante Jo, wat eigenlijk geen fam is, van jongs af waren zij altijd bij mijn ouders over de vloer. Ook nu ga ik Hilde 35 jaar , ondanks dat tante Jo overleden is no..."
15-04
8.7
Van Ontspanning Naar...Door: Charlie
Reacties: 1
Lengte: Lang
" Ik wil jullie mee nemen in dit waargebeurde verhaal. Joyce verteld. Mijn naam is Joyce, ik ben 32 ongeveer 1.75 mtr lang en verder een normaal lichaam. Ik heb cup 75C voor de liefhebber en ik bezit enkele tattoos. Ik val voornamelij..."
13-04
8.3
Therapeutische Handeling ...Door: Arcadia
Reacties: 2
Lengte: Gemiddeld
Tags: Anaal, Billen, Cowgirl, Kut, Kutje, Likken,
"Er was een afspraak met de therapeute Renee bij mij thuis, Maar dit was ik vergeten. Mijn vrouw was een dagje weg. Er waren wat problemen in het gezin en de therapeute hielp ons daarmee. Renee belde aan en ik maakte open. Kom binnen en doe ..."
11-04
8.9